Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    Most elég sokat törtem a fejem. Tegyük fel, hogy a 1050Ti-omat eladom 40k-ért. Csak azért akarok VGA-t váltani, hogy az új, freesync-es monitorom előnyeit kihasználhassam. A 1050Ti eddig is megfelelt, de most FHD-ról QHD-ra, és vele együtt freesync-re váltottam. Szerintem egy RX570 4GB-os VGA hozná a nagyobb felbontáshoz szükséges "erőt", ráadásul még támogatja a freesyncet is. Erre még 10-15k ráfizetést lenyelek, de ennél nincs értelme többet költenem abban az esetben, ha az olcsóbb kivitelek hűtése alkalmas a mindennapi használatra.
    Jelenleg egy 8GB-os RX570-et kb. 5k-val drágábban lehet eladni egy 4GB-os képest, de cserébe 10-15k-val drágább, tehát ha abban gondolkozom, hogy el szeretném adni majd jobb áron, akkor konkrétan többet bukok rajta, mint nyerek. Kérdésem a következő lenne: QHD-ra teljesen alkalmatlan a 4GB? (Most kicsit eltekinthetünk a CS:GO-tól.) Továbbá a QHD vs FHD dolgot tovább vizsgálva kellhet az RX580, és így vele együtt 20-30k ráfizetés? Nem vagyok egy "gamer" típus, inkább átlagfelhasználó, aki néha CS:GO-zik, és évente 1-2 alkalommal nekileselkedik 1-1 újabb játéknak.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák