Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz #45997568 #3789 üzenetére

    Ja Koduri jó arc Nyomják majd a Kapszaicint. Legalább mindenki megtanulja mitől erős a Paprika.

    A driverekhez való hozzáállása sokat változott a cégnek.
    A software supportnak is ennyit kellene fejlodni és akkor jó lenne bár most a Hitman & Singularity elég szép eredményeket hoz, de ahogy itt Cain is mondja azért ez a Directx 12 elég nyers , kicsit ilyen kilógnak a kábelek még fílinges. De legalább valami pozitív jel. A Plarisszal szerintem nem nagyon tudnak mellényúlni.
    Nagyon nyomják ezt a energiahatékony akar lenni dolgot, modjuk ezt szerintem nem kellene erőltetni
    A 4 szeres helyet olyan krtyával is bepróbálhatnák ami MAX mindent a sebességre tesz fel meg egy fele energia fogyasztó is lehetne. Nagyon mindig választani akarnak most épp a sok shader kevés ROP mellett
    de ha mr több GPUt csinálnak akkor beleférne a többféle út kitapasztalása is.
    Hát a Pascal igen, Vs ben erről írtam is, az egy hatalmas mérnöki meló lesz. A Titán X ből kiindulva azon lesz a legtöbb memória , viszont a legtöbb MBM átpaszírozása az interposeren egy olyan cégnek aki most kezdte ezt, Az AMD 7 év fórját behozva megalkotni az eddigi leg bonyorultabb Interposert gyártás technológiailag is komoly dolog, más is mondja hogy túl nagy a csend ott szóval , benne van hogy nem idei lesz a megjelenése.
    Egy erős konkurenciára mindenképpen szükség lenne mégha GDDRX en akkor azon is.

    Azt a karácsonyi képletet nézd meg wazze :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák