Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Asbee #49512 üzenetére

    Én is mondtam, nincs értelme vitázni. Nem csak magam teszteltem, más teszteket is néztem, és azokban az állítólag tuningolhatatlan nV kártyák is szépen viszik a túlhajtást. AMD-nél én csak azt láttam, hogy ami 15%-nál nagyobb tuning (most sem a 30% tuninggal sem használható alsó kategóriára gondolok, vagy az erősebb kártyák butított kiadásaira), az valahol, valamiben elbukik, lehet, hogy éppen Borderlandsben 45p játék után (tapasztalat), amit senki nem tesztel. Nagyobb tuningnál a léghűtéses kártyák meg jobbára megfőnek. Mutass már egy 30%-ban stabilan tuningolt 7870XT-t, légyszí! :R

    belinho: Fesszel együtt úgy lehet beállítani, hogy 2 profilt csinálsz, csakhogy ezek auto váltása nem működik W8 alatt (pedig, ha megtalálnám, hogyan vittem le anno a gyári határértékeket, akkor 300/450-nel gyári 0.8V-on teljesen jó lenne). A Powerplay az órajeleket illetően rendben működik. Feszt sajna akkor sem vált, ha kikapcsolom a fix feszt. Egyébként most belőttem CCC-ben, az is majdnem annyi feszt ad a tuningnak, mint amit AB-ben adhatnék, AB-re meg rábíztam a hűtésvezérlést, mert a gyári egy kupac szar.

    proci985: Kész szerencse, hogy már az elején írtam, hogy nem a gyengébb, illetve a visszabutított kártyákról beszélek. :P Mind a 7850, mind a 7950 ilyen. nV-ból is sokkal jobban tuningolható egy ilyen jellegű kari, mint bármelyik kategória csúcsa.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák