Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fagylalt #4710 üzenetére

    Továbbra sem értelek!...........

    én is írtam meg még rajtam kívül még vagy 2-3. kolléga hogy hiába van Hynix ram ha 1300MHz felett semmit nem gyorsul tőle a kártya!

    Ha pedig azt nézed hogy PL egy 1000/1300 -on járó 7850 amin hynix ram van meg egy ugyan ilyen 1000/1300 -on járó elpida ramos kártya között ég világon nincs semmi különbség gyorsaságban! akkor meg nem tök mindegy feleslegesen mért járatnád 1500.on a ramokat ha semmivel sem gyorsabb mint 1300 MHz en?............. :F

    Asus DC2 nem ajánlom ha érzékeny vagy a hangokra mert majdnem 2X olyan hangos 3D ben mint a PowerColor

    Én is 1050/1350 en járatom a kártyámat pedig megy 1200/1550.en is stabilan de minek kínozni nincs értelme! azért a +3.FPS ért amennyivel több lenne 1200.on

    iPon ról meg annyit hogy nincs nekik 1.db cucc se a boltjukban ezért van hogy személyesen nem is tudsz venni semmit ha mondjuk fogod magad és csak úgy besétálsz hozzájuk minden cuccot MEGRENDELÉSRE hoznak a nagykerből tehát nem tudnak neked azonnal másik 7850 et adni! max olyat mint amire te is készülsz hogy valaki megvette de nem teccett neki és 8.napon belül vissza küldte és ott pihen náluk mert ezeket a nagyker nem hinném hogy vissza veszi tőlük tehát lehet kapnál egy 2-3-4.napot használt ASUS DC2 est ha cserélni akarnád! és pont van nekik egy olyan elfekvőbe!

Új hozzászólás Aktív témák