Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve198310

    őstag

    válasz ALONSO11 #41548 üzenetére

    Ja én is gondolkodom esetleg a MSI R9 270X gaming cserén. De ott van még esetleg a Vapor-x is vagy a Toxic.
    Volt Vaporom is igaz még a HD4850 em volt az amit elcseréltem egy Giga HD4890 re amit rohadt mód megbántam. Kazánná vált a csepp kuckóm az akkori. Volt MSI karim is igaz a 9500GT még a kezdetek kezdetén mikor neki áltam valami komolyabb gépet össze rakni. Nem volt rossz de hamar jött a váltás a Vaporos HD4850. (Gyenge volt nekem legalább is)

    Na de más!!!

    Kaptam vissza jelzést a ( Sapphire Technical Support Althon Micro/Sapphire Technology ) tól. A helyzet az , hogy eddig még ilyes fajta visszajelzést még nem kaptak. Irtam neki nem vagyok egyedül ezzel a "Steve féle " hibával.
    A válaszban kaptam " esetleg a 13,12 meg oldhatja a problémát"
    Erre válaszom " nem nem oldja meg és már nem ad képet a VGA"

    Most még várok mi következik ezek után. Belinkeltem nekik az összes ilyen hibát a youtube-ról. A Tiétek és az enyémet is.
    Ha esetleg még akinek előjön jelezze ezen a e-mailon : tech@althonmicro.com
    Irja be a problémát és ha esetleg van videó linkelje be had lássák azt az elcsúszott " Sapphire R9 270X Dual-X OC " döglődését.

    [ Szerkesztve ]

    "Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

Új hozzászólás Aktív témák