Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz subaruwrc #970 üzenetére

    Miért sietted el? :DDD Ki lettek onnan takarítva az nV-sok. OK, azt mondom, jöjjön át, mondja el, mit tud a VGA-ja, mit akar tudni az ATI kártyákról, mert anno nV topicban is teljesen normálisan fogadtak engem régi ATI-sként, amikor GT 260/280-ról érdeklődtem, de az így-úgy le- és beszólás tényleg értelmetlen. Persze lesüllyedhetsz te is odáig. :U

    zuchy: Baba ez a baba! :C Előbb-utóbb tuti lesz felnőtt változatban is, 1:1 méretarányban, vsz. gumiból. :DDD

    luw2win: Max összetettséggel 1280x1024-ben (kevesebbet számít a felbontás, teszteltem), 3.3-3.5GHz-en ki kell, hogy hajtsa, ha valóban 35-45%-kal gyorsabb 4870/4890-nél. Ne aggódj, alapfeszen is bőven elég lesz az E8500, az E8400-am 3.6GHz-et vitt úgy, és azzal még a gyári Intel hűtő is röhögve megbirkózik. Nézd meg a 4870 tesztjeimet, annak is elég az E8400 alapon. Szar grafikai beállításokkal persze lehet GPU-limitet csinálni, nV-t ált. úgy is tesztelik, mert erősebb minőségben elvész az ereje. Szóval ne hagy magad átverni.

    CsendesMark: Háháhááá... :)) Mondtam én, hogy meghagyták a szart. :((( Használj ATT-t! ;) OS-t tök mindegy, mit használsz, a kártya a hunyó.

    Lauda: Valami jó progival nem lehet rendelni? A Jar-ral jól jársz? :F

    Dare2Live: Én egyetlen játékot sem láttam még, amelynek segítene +2 mag egy 2 magossal szemben. Még a direkt annak hirdetetteknek sem. Ja, van, amelyik több magot használ, csakhogy édes mindegy, 2 CPU-mag dolgozik 95%-on, vagy 4 db dolgozik 45%-on. Tudom, teszteltem E8400-zal és i7-tel is, nem a levegőbe beszélek.

    Keldor papa: Én úgy szoktam: 8XAA és 16XAF. Nem is kell agyabeteg CPU-tuning.

    Mach5: Én biztos vagyok abban, hogy ebből a gyakorlatban 10-11% tuning marad. Vantage-ben hiába bizonygatják, mert amin az lefut, azon a játékok 95%-a nem. Nálam is lefut a Vantage hiba nélkül 840/1100MHz-en, mégsem megy úgy egyetlen játék sem, csak 815/1050 tekinthető teljesen stabilnak. Nem bedőlni a kamunak! :Y Látom, nagyon áradnak már megint ezek a megtévesztő "tesztek", mint a 48xx karik bevezetésének idején. :((( :((

    FragMaster: Érdekes, én 3870-nel és 3870X2-vel szemben is 8XAA 16XAF Full Precision beállításokkal teszteltem a 4870-et, és Vantage-ben is Extreme minőségben. Default-on a 3DMark pontokra élvezők tolják, főleg, hogy 06-ban totálisan értelmetlen már default teszteket futtatni.

    sniper elite: Csak óvatosan, lásd feljebb. Nálam volt már "tuningbarát" ASUS, az eredményt lásd feljebb.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák