Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Voyage #3173 üzenetére

    Erre jó lenne bizonyíték. Én belinkeltem egy tesztet, ahol a Te kártyádnál jóval erősebb GTX295 is belimitált a 3,33Ghz-es E8400 mellett.
    A felsorolt játékok közül tudtommal csak a GT4 használ ki 2-nél több szálat. Legalábbis a Wolfenstein, Prototype, NFS Shift biztos, hogy nem. Ezzel a 3 játékkal én is játszottam a 3Ghz-en járatott E5200-mel, és a HD4850-esem limitált be. 1680x1050, 4xAA, magas részletesség mellett játszottam. A Shift és a Batman PsyhX-et használ, tehát Ati-val nem is túl esélyes a normális futtatása. A Batman-el még nincs nagy gáz, de a Shift az RV770-en siralmasan fut, pedig a G92-kön simán megvan a min. 40fps.

    "Azt nagyon nem hiszem, hogy e8400 gyorsabb azonos órajelen, mint egy phenom 2, illetve, hogy az i7 10-20%-al gyorsabb. Akkor nem lenne intel hülye, hogy i5-t bevezesse, meg i7-t, hanem még vagy 1 évig csak wolfdale-ből élne, jó nagy haszonnal, aztán majd 1 év múlva, mikor kevéske, akkor dobná csak be i5-öt, meg i7-et..."
    Ha nem érted, amit írok, akkor legalább ne köss bele. Az E8400 azonos órajelen, 2 szálon veri a Phenom II-ket kb. 5-10%-al.
    A core i7 azonos órajelen, 2 szálon bizony nem sokkal gyorsabb az E8xxx-eknél.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák