Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Beretvás #18114 üzenetére

    Az userek 99%-a ilyen.
    Nekünk legális, céges gépeken -auto frissítés engedélyezve- bizony tolakodott. Ahogy írtam, nem home verzión!

    LOL a böngészőválasztásra, vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon windózfan. Igen, volt ilyen ápdét, amivel lett egy parancsikon-féléd, h válassz böngészőt. [link]
    És ez alapján akár a többi integrált hulladékot is el kellene inkább engedniük, legalább a nem home verzióban.
    Lefagyásra nem reflektálnék, nyilván rengeteg gépet javítottál már. Mivel sem HW sem SW környezetről fogalmad nincs, kicsit erősek ezek a szavak, de hát a net csak ilyen, mindenki focibíró, politikus és PC guru.

    Mobilnet vagy sem, a netért én fizetek, eldönteném, h mi és mire használja. Az ilyen birka "csinálja csak, kibírom" hozzáállás miatt merik ezeket megcsinálni. Nyilván az sem a win hibája lesz, ha az ilyen felesleges alkalmazáson keresztül megszereznek pl. banki vagy céges, pályázatos adatokat.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák