Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Beretvás #15321 üzenetére

    3 közül választhatsz, de van egy halom. Tulajdonképpen a Warframe egy "váz", ahogy a neve is mutatja. Mind más képességekkel gyártva, félig élő, félig gép. Te meg abba ülsz, amibe akarsz. Persze ehhez kellenek a tervek, szép lasssan lehet szerezni, de a megépítése is píz+nyersanyag, szal. ki kell találni, h milyen irányban tolnád. Vannak lopakodók, tankok, mindenféle "varázslatra" képesek, etc. És akkor vannak még a prime wf-e, amik a gyáriak durvább változatai, már eléggé fel vannak pimpelve alapból. Modokkal lehet még tuningolni, persze itt is taktika, h kire mit, mennyit. Én kardozni szeretnék, nem hatékony, de nem izgat. Láttam Frostot, frankón fagyasztó gömb a védendő wf felett, annyi. Láttam olyan plazma(?)gránátvetős fegyót, h egész termeket pucolt ki 2-3 lövéssel... de akkor hol marad a játék? Persze, ők nagyok voltak, leugrottak csak gondolom picit nosztalgiázni, de nah. :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák