Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Aljasvip #1122 üzenetére

    Nálam ténylegesen videókártya-ügyileg csak az MSI Suprim Liquid X 4090-es visított, a többi esetben (Inno3D X3 OC, Gainward Phantom GS, KFA2, Gigabyte Gaming OC) csak a tápom visított (de a Nitro+ 7900 XTX-nél is visít a tápom), annyi h az eddigiek alapján a KFA2-vel és ezzel a Nitro+-al visít a legkevésbé a tápom, de majd nézek egyszer egy másik tápot sztem, mert 4ből 4 EVGA G+ tápom visít sajna, csak még lusta voltam rávenni magam a tápcserére :U

    pRoject2HUN:
    ja igen, most hogy voltak twitch-en droppok a Hogwart's Legacy-hoz, gondoltam játék alatt háttérben elfityeghet (4090-essel is ezt csináltam előtte levő nap, ott minden rendben volt).
    Aha..., 5-20percen belül fixen megállt a játék mert crashelt a driver és 1 percig bámultam a megfagyott képernyőt mire észhez tért újra a driver :W
    Játékot lehetett folytatni egyből, de a chrome-ot teljesen újra kellett röffenteni mert zöld képet mutatott a videók helyén. Szóval gyakorlatilag játék alatt nem mehet háttérben semmilyen videós cucc, legalábbis sokHz-es kijelzővel + 23.1.1 driverrel biztosan nem...

    De pontosan az ilyen sok kis apróság miatt is mondom h felejtős ez a széria, mindig eszi az ember a kefét vmivel. Lehet x hónap múlva jobb lesz, de ha most aktuális egy játék, most van felhypeolva, nem hónapok/évek múlva akarod problémamentesen futtatni... És igen, PUBG-ben konkrétan 160fps körül voltam ott ahol a 4090 250-300 között rodeózott, pedig semmi Ray Tracing, semmi DLSS, csak szimplán a driverek...

Új hozzászólás Aktív témák