Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz0418

    őstag

    válasz Ubi82 #9657 üzenetére

    Bezolt kérem valaki tiltsa ki innen :P mas örül egy 6700k-nak o meg ide jon az 5950x-el :P

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

  • BeZol

    őstag

    válasz Ubi82 #9657 üzenetére

    :D

    Techpowerup Gpu Database-ből szedtem az infót, tudod abban nincsen marketing-rizsa :B

    Amúgy már a Z370 lapom béta bios-a is tudja a resizable bar-t vagy épp ki minek nevezi (azt hiszem clever access memory asrocknál), azon is meg lehetne majd vmilyen játékban kukkerolni a dolgokat.

    Most hirtelen csak a cherno jut eszembe ami ette a procit + gpu-t is, ill. a tomb raider volt cpu-limites highest settings-ben, 4k-ban meg gpu limit, de talán a 4k-ban is volt szitu ahol lehetett cpu-limites szakasz. :F

    Szóval ötlet és beállítási javaslat a benchekre?
    Kaptok felkészülési időt :D

    A drivert is ti mondjátok meg melyik legyen, én ott elveszettem a fonalat h talán az áprilisi volt durva 3dmark-ra, de amúgy meg nem jó játékra :F

    Annyi h sztem szombat v. vasárnap esnék neki a dolgoknak, és igazából még a 10900K-s konfigot sem laktam be, az 5950X-eset meg még össze se raktam :D (8700K helyére megy a 10900K, 10900K helyére az 5950X, és van egy régi gépházam egy talán A8-9800-as proci-val, na annak a helyére meg megy a 8700K, a B350-as lapot meg dobom procistul a kukába mert bios update után megölte magát 5 hónapja :DDD)

    Úgyhogy mondjátok meg mit hogyan tesztelgessünk, és akkor a végén majd összevagdossuk a képeket mint anno a cherno-nál.

Új hozzászólás Aktív témák