Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsigaGyilkos

    aktív tag

    válasz tupacamaru #3215 üzenetére

    Köszönöm! Én úgy érzem befog válni a kártya főleg ahhoz amire nekem fog kelleni. Azon is sok múlik pl. driverben hogyan állítgatod be a dolgokat (AMD nV kártyáknál egyaránt). Milyen konfig alá pakolod be a vga-t. Érdemes kísérletezgetni. Nem lehet egyoldalúan kijelenteni szerintem hogy melyik kártya az abszolút győztes. Minden gyártónál max a saját háza táján lehet legjobbat kinevezni (6900/3090). Mindenkinek egyéni igényei/elvárásai, beállításai, más felbontás, más elképzelések vannak. Elég sokat olvasgattam itt is és máshol is 3080/6800XT kártyákról. Én azt gondolom, hogy általánosságban elmondható hogy mind a két kártya egy szuper kártya. Mind a két kártya másban jó, másban vannak előnyei. A vga kérdés jelenleg azt gondolom, hogy olyan mint egy monitor kérdés. Van full HD felbontás 27" 280Hz képfrissítéssel (G-sync/Freesync) és van egy másik 32", 4K felbontás, 144Hz képfrissítéssel. Akkor most melyik a jobb? Akinek a magasabb képfrissítés a fontos és egyáltalán nem akar nagyobb monitort pl.: mert nem fér neki a 32" akkor neki az 1. opció a jobb. Aki részletgazdagabb grafikát akar van hely nagy monitornak és nem érdeklni a 280Hz képfrissítés mert 90 felett már nincs igénye többre annak a 2. választás a jó. Szerintem már jó régóta a vga vásárlás is ilyen. :R

    Visca el Barcelona!

Új hozzászólás Aktív témák