Új hozzászólás Aktív témák

  • foxmastR

    csendes tag

    Tisztelettel köszöntök mindenkit! Segítségre van szükségem. Adott egy konfig: MSI B450M GAMING PLUS, R5 2600x, 2X8Gb DDR4 2133Mhz Hyperx, és egy vadonat új XFX RX 6600 8GB vga. Procin egy coolermaster hyper 212 be, max 60fok friss paszta, tegnap uefi frissítés megvolt a legfrissebbre, win 10 64bit tegnap újrahúzva. Minden driver frissen feltelepitve. Tesztek alapján kétszer több fps kéne hogy legyen. Futuremark max 60fps de húzósabb részeknél 25re lemegy átlag 35fps. Hiába állítom a profilokat az amd szoftverben nem lesz jobb. Egy MSI Armor Rx580 8gb oc-t váltott és az is ennyit produkált. Tanácstalan vagyok. A memóriát volt hogy felhúztam 2666 mhz-re de stabil volt eddig is így haszbáltam. A windows játékcentrikus módban van és az adott alkalmazás is hozzá van rendelve teljesítmény módban. God of war Ultra FHD 55 fps és hasonlók. Ez is játszható persze de nem ez a lényeg. God of war fsr on vagy off között nincs fps eltérés ugyanúgy 55 fps. Apex Legends Fhd minden max 60fps a menüben, 80 átlag játékban max 110. Ennél több kell hogy a kártyában legyen. Előre is köszönöm az építő hozzászólásokat.

Új hozzászólás Aktív témák