Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    válasz arnoldito #5178 üzenetére

    Hát én FPS problémát nem nagyon vettem észre (meg igazából legtöbbször RivaTunert 60-ra állítva játszom, hogy sima legyen a játékmenet) - szaggatás sem nagyon volt vagy ilyesmi, ilyen jellegű problémám nincs a VGA-val egyelőre. (de tényleg még csak 1 játékon próbálkoztam).

    Csak az én "szakértelmemmel" előző driver alatti teljesítményhez tudom hasonlítani és ahhoz képest tűnt fel, hogy most melegebb játék közben (RivaTuner nélkül ugye még melegebb - de lehet, hogy ezt megintcsak én gondolom túl.. :D és kb. 80 fokig ez nem is kéne, hogy problémát jelentsen? )
    Egyébként Afterburnert általában nem fut, csak ha a hőfokot akarom monitorozni, most volt időm játszani pár Apex menetet, a maximum az 69 fok volt (előző driveren 60-62)

    Ami érdekes, hogy az első 2 menet normálisnak tűnt - aztán a harmadiknál előjött a tearing (képernyő közepe felé egy vízszintes csík/eltolódás). Na ilyen még nem volt és picit felidegesített, beléptem a Radeonba és ott találtam a Játék fülön egy "Apex Legends" profil féleséget... ezt szépen eltávolítottam a francba és ezután gyönyörű szépen, folyékonyan futott a game. Szemre is feltűnő volt, nem tudom ezt a funkciót miért adták hozzá alapból...
    Ezen kívül a "Grafikus rendszerben" a "Gaming" profil van kiválasztva.

    Ja, az új drivert nem clean installal telepítettem fel (azt hittem fel fogja ajánlani, de csak simán elkezdte a telepítést) - ez gond lehet?

    Wattmant meg még sosem használtam igazából, de majd utána olvasok, köszi. :)

Új hozzászólás Aktív témák