Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peak

    addikt

    válasz atti_2010 #4047 üzenetére

    Ez egészen konkrétan garivesztés, ha meglátja a szakszerviz. :) Lefotózzák, jegyzőkönyv, sluszpasz. :)

    Javaslat egyébként a jövőre nézve, hogy ha pasztázol, CSAK a hővezetőkupakot, tehát azt a szép ezüstös vackot kend össze, és csak nagyon kevés pasztával, hogy mikor rányomod a hűtést, akkor a szélein ne follyon tovább a felületszerelt alkatrészekre, és ott ne csináljon zárlatot. Pont a paszta mennyisége miatt viszont érdemes NAGYON JÓ minőségű, magas hővezetésű pasztát venni/használni, meghálálják az eszközök. Pl. javasolt a kerámia-, alu- vagy grafitporos megoldások, de óvatosan kell bánni velük.

    Találkoztam már olyan AMD procis notebookkal, amibe a kedves delikvens 40 liter pasztát folyatot, és a használat 3 hónapja alatt úgy elbaxxta a CPU-t a zárlat, hogy miután letakaritottuk sem múltak el a random resetek, pedig előtte hibátlan volt a gép.

    Szóval csak óvatosan kartársak! :)

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz atti_2010 #4047 üzenetére

    gondolom, hogy várják az ilyet a kis ..... hogy ne keljen csinálni semmit vele, mert az a legkönnyebb nekik.

    Ahhoz amúgy mit szólsz, hogy a haverom szépen vigyázott laptopát a hp szervizből karcosan kapta vissza,, azt viszont már lehet.
    Nem tudom ki nem lenne ideges, ha a szép vigyázott gépét összekarcolják.
    Egy laptop szervizes ismerősöm meg azt mondta, hogy javításnál pl.: alaplap, proci, bill. stb.. használt alkatrészt is felhasználnak, nem csak újakat. A többit inkább nem is mondom.
    Azt meg már mondta nekem valaki, hogy nem is csináltak vele semmit, hanem úgy adminisztrálták mintha megjavították volna, közben lehetett visszavitetni még egyszer,, azt viszont lehet.
    Ezeket nem azért mondom, sőt, csak azért, hogy ők mennyire oda vannak, a vásárló meg azt csinálhat amit akar, ha nem tetszik, akkor nem tetszik azt jóvan, mert utána kinek lehet reklamálni, úgy is rád fogják, meg elhárítják magukról a felelőséget.

Új hozzászólás Aktív témák