Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz cbmfan #86482 üzenetére

    Valszeg a 230V- al lehet tényleg valami. Érdekesség is előfordulhat, nálam pld megborította az egész lakásban a villanyt egy hibás Northwood proci, nemtudom mái napig ez hogy lehetséges, de ez volt a tünet.

    (#86483) KROK640 : örülök hogy nem haragszol, bár utólag belegondolva kissé nyers voltam. Ja hát az extrém meg a házi tuning kettéválik eléggé...
    754 tuti nem sikerült jól, de a maga módján az architektura elég erős volt, jobb procik kellettek volna hozzá. Nekem is csak retroként lett, anno egy kollégám gépet cserélt, és kedvező áron adta, 15k- ért vettem a komplett gépet.

    (#86484) frescho : az i7 persze köröket ver rá, általános felhasználásra jó még ma is a 8320, játékokban meg a többmagos támogatás eljövetelével reneszánszát éli. Az i7 korszakból kimaradtam, de az E5 Xeonnal utólag látom hogy az is gyorsabb mint a 8320, 3.4GHz turbójával is lenyomja a 4GHz- en futó Vishera- t, persze a Haswell 2 évvel későbbi, de nyilván a 2012- es Core ix is jobb.
    A gépet nem szedem szét, ha kész lesz a másik kiszolgáló, sok háttértár van benne melyeken kell az anyag, de már csak akkor kapcsolom be ha szükséges, meg esetleg télen fűteni :DDD

    PCjr : sokat nemtudok róla, 286- al kapcsolódtam be anno. 386DX is nagy dobás volt, Carmack azt is említette mikor lecserélték a gépparkjukat erre, mekkora gyorsulása volt a fordítások alatt.

    Cyrix : ha megnézed Win alatt sok eredménye jobb mint a húzott P200MMX- nek. Persze mindez overkill videokártyával, nem korhű konfigban, de akkor is meglepetés.

    (#86486) Alpi. : no, ezt mindjárt megnézem, szuper akkor már a 3. szerkesztési módot ismerem meg - nLite, Integral, Firadisk :C

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák