Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DarthSun #100022 üzenetére

    Nekem is volt olyan időszak, mikor akadt pár borravalós ügyfél :) sajnos javarészt azokat a pénzeket sem hardverekre tudtam költeni :(

    Procilimit : tyűű, 4th gen I7 (igaz HT nélkül) 5500MHZ-en ... Szép tuning, és a HD3870 aztán itt meglett hajtva :D Nekem már sajnos nincs meg a HD3870X2, pedig most megnézném mit mutat a 4GHZ-es I5 10400F alatt :D
    A másik dolog, hogy fontos a elbontás is, alacsony felbontáson persze van procilimit de ahogy emeled a felbontást úgy lesz egyre inkább a kártya hajtva. Itt ugye 1024×768 van, de mondjuk FHDben megnézném, hogy mikor fogyik el a HD3870 ereje még egy ilyen proci mellett is :D

    (alacsony felbontáson : 1680-ig max - emlékszem, hogy a GTX950-esem is megtáltosodott az I3 4330 után mikor I5 10400F került mellé, főleg 4GHZ-en. Rá se ismertem a kártyára)

    100K. Jajj ne, itt egy topicban minden megvan, nem értem miért kell darabolni meg archiválni (és az hová kerül?). Körülményesebb lesz keresni csak. Anno mi is csináltuk (másik fórumon ahol modi vagyok) ezt a 20 ezrenkénti új téma nyitást, de már rájöttem, hogy ha nem törli az ember a postokat (de igazából még akkor sem, mert az adatbázisban benne maradnak, csak nem olvashatónak lesznek megjelölve), akkor semmi értelme, azonkívül, hogy nehezíti a keresést.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák