Új hozzászólás Aktív témák

  • eenvagyok

    csendes tag

    Sziasztok!
    Engem is sz@pat az amazon. Amazon.de-ről rendeltem egy több mint 300 euro-s terméket immáron 3 hete. Amazon.de az eladó, ingyenes szállítás, és a termék raktáron volt a rendszer szerint. A vételárat a rendelést követő fél óra múlva le is vonták (zárolták). Mivel a rendelés státusza napok múlva sem változott írtam nekik. A válasz az volt, hogy elnézést kérnek a csúszásért, de technikai probléma volt a raktár részéről, ezért a kiszolgálás lassabb a szokásosnál. 2 nap múlva megint érdeklődtem, a válasz kb. ugyanaz volt mint az előző, de most már ők is beállítanak egy figyelést maguknak és azonnal értesítenek ha van változás. Egy hét elteltével nagy boldogan írnak, hogy aznap fel is adták a csomagot, 1 hét múlva fogom megkapni. Változott is a státusz feladottra, és ez így is maradt napokig. Megint rákérdeztem, hogy a trackingnek nem kellene változni, mert gyakorlatilag a futár még fel sem vette a csomagot. Erre megint megvolt a válasz, hogy sok esetben sérül a cimke vagy olvashatatlan ezért nem scannelik út közben, de ne aggódjak, mert ez gyakori eset és az ilyen csomagok is nagy százalékban meg szoktak érkezni. Minden szállításhoz tartozik egy végső kézbesítési idő, ha addig nem kapom meg, akkor jelezzek vissza. Mondanom sem kell, hogy ez a feladástól számított 2 hét volt az esetemben. Természetesen a tracking 2 hét alatt semmit nem változott, és persze a csomag sehol, mint sejthető. Tuti, hogy át sem adták a futárnak, ez az egész valami időhúzás akar lenni. Hozzáteszem azóta a termék drágább, és most az jelzi nem is szállítják Mo-ra. Érdekes. Tehát kifutottunk az időből, megint írtam. Oké sajnálják, feladják újra, de jelzik hogy éppen nincs raktáron ezért várnom kell. Ez megint érdekes, mert a rendszer szerint raktáron van amazon.de eladónál... Ismét írtam nekik, amire a válasz: biztos más eladónál van raktáron, és azért tudom kosárba tenni, mert még lesz nekik. :D
    Annak ellenére hogy szerintük nincs, ma mégis sikerült újra feladniuk, megkaptam az új trackinget. Kezdődik minden elölről...
    Annyi különbség, hogy az első csomag Spanyolból jött volna, ez most Olaszból a tracking szerint. Itt annyi előre lépés van, úgy tűnik ezt fel is vette a futár.
    Már látom előre a legszebb az lesz, hogy vagy nem azt küldik amit rendeltem, vagy kapok valami használt motyót :D:D
    Úgy gondolom ez egy első amazonos vásárlásnak szinte tökéletes.

Új hozzászólás Aktív témák