Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz hito #38770 üzenetére

    Köszönöm...sejtem hol "szakadt el a cérna" miután átolvastam a beírásaimat

    Először is nem érzem, hogy úgy tettem be képet, hogy b@**+.. Úgy érzem, hogy ahol tudtam segítettem, sőt dicsértem (ez is fontos!) is a magam módján.

    A szakadt cérnáról annyit, hogy képet fejbe rakunk össze azt gondoltam, hogy nem újdonság, mert ez bármely munkára igaz. Ha én azt mondanám a főnökömnek, hogy csak összedobtam valamit mert most ezt tudtam összehozni akkor lehet, hogy hamar az utcán találnám magam. Számomra pontosan ebben az esetben nincs alázat a fotózással kapcsolatban.

    Ami még nagyon fontos emberi kérdés és ezt sokan és sokszor összekeverik...a határozottság nem nagyképűség. :N Csak sokakat elbizonytalanít mindkettő és ezért összekeverik. Úgy gondolom nem szégyen: valóban sokszor határozott vagyok, de nagy sok mindenben adok mások véleményére, mert mindent én sem tudhatok. Az hogy egy picit tapasztaltabb vagyok az talán a koromnak is köszönhető. De erről nem tehetek..nekem már ez van a fejemben. :)

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák