Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz buci30 #33237 üzenetére

    naaa lécci figyelj már a véleményemreeee ;]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Real_Necro

    veterán

    válasz buci30 #33237 üzenetére

    Már ne haragudj, de ide jössz tanácsot kérni, közben meg fennen hangoztatod, hogy teszel az itt leírt véleményekre? :U

    Egy kicsit azért ez nem kerek, mint ahogy az sem, hogy olyan képre akarsz vízjelet tenni, ami gyakorlatilag nem a tiéd, mert nem a te tudásodat tükrözi, hanem a "profi fotós" ismerősödét, merthogy mint írtad ő segített neked a kép elkészítésében. A technikán kívül akkor te mit raktál hozzá?

    Ha meg az itteniek tanácsa neked semmis, akkor lehet érdemesebb lenne nem ezt a topicot választani trollkodásnak.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz buci30 #33237 üzenetére

    Kedves buci30!

    Az elhintett gondolatmorzsáidra engedelmeddel (bár tudom téged nem érdekel) visszaszórnám a zizit én is.

    Nem igazán akarod értelmezni és érteni a fórum működését. Ezt most már sokadjára bizonyítottad. Kérdezel valamit, ráadásul olyan kérdéseket, amit kettő perc googlizás után bárki meglelne, és teszed ezt folyamatosan, szórod a topicot tele abszolút OFF hozzászólásokkal.

    Te megteszed azt a szívességet, hogy mások idejét a te lustaságodra pazarlod, majd amikor jó tanáccsal látnak el (pl. hogy ne a vízjel legyen az első amit a képeidre ráhánysz, hanem mondjuk tanuld meg a géped használni, és készíts értékelhető képeket) akkor fel vagy háborodva, és mindenkit elküldesz a bús picsába, mint egy rugdalózó, kapálózó kisgyerek.

    Abba megint ne menjünk bele, hogy milyen etikai problémák vannak annál a portré képnél, amihez a világítást a profi fotós állította be, te már csak kattintottál. Ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy a fényképezés részét a fotós barát megoldotta, te meg rányomnád a vízjelet egy olyan képre, ami 0%-ban a te szellemi terméked. Ez nem igazán korrekt, de ezt meccseld le a barátoddal te.

    Ebben a topicban senki nem unatkozik, de te nem vagy képes megérteni, hogy az amatőr fotósok digitális képei topicban a "hogy állítsam be a lightroomot" erősen off kérdés ami azt illeti, és marhára nem itt van a helye.
    Itt képeknek van a helye, mégpedig azoknak amiket a userek maguk csináltak, hogy ezt tudjuk értékelni, építő kritikákkal ellátni, segíteni a másik fejlődését.

    A lightroomos kérdésed annyira releváns itt, mintha én megkérdezném, hogy hogy kell Macaront sütni, és valaki magyarázza már el nekem.

    Kérlek a feljebb leírtakat gondold át, és a jövőben így fórumozz tovább. Szép fényeket.

    szerk.: kéretik a további szájkaratét mellőzni, és visszatérni a topic témájához! Köszönet!

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák