Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steveetm

    őstag

    válasz csimpekve #25083 üzenetére

    Természetesen minden élő:) A pókoknál be is vagyok sz*rva rendesen, mert bár tudom, hogy van még 1 centi az ujjaim és köztük, a keresőben nagyon nem ez látszik^^

    Igen, a színek is problémásak lehetnek, mint már ecseteltem a problémát, majd igyekszem visszafogni magam, ha itt fakóbbra veszem kicsit, akkor "normál" képernyőn szerintem jobb lesz a hatás:)

    Az a repülő izé(nekem fogalmam sincs mi a neve:P ) viszonylag "egyszerű" volt. Eleve nagyobb obival készült, kb 70mm-en, ha jól rémlik 30mm közgyűrűvel, így volt pár centivel több helyem. Valamint nagyon jó helyről jött fény és nem utolsó sorban, ezek a repülő izék pár másodpercekre megállnak egyhelyben, egész konkrétan. Az én példányom olyan volt, hogy 3-4 másodpercenként 2 pont között "ugrált", szóval nagyjából beálltam a 2. pontra, szép lassan, aztán lett egy ilyen végeredmény:) Természetesen a kép erősen croppolt, és ha jól megnézed látszik, hogy a fókusz se ott van, ahol szerettem volna, de így is megdolgoztam vele azért:D Biztos lehetett volna jobb is, de idővel mindegyik továbbállt, így nem tudtam többet rájuk próbálni.

    Üdv.: steveetm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák