Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz zgospel #22460 üzenetére

    Azért ezen meg belelóg a gaz a kutyusba ;) De különben tök jó :) Vizsla meg amúgy is hiperaktív :D

    Mutogatni való hater díszpinty

  • Schanyee

    senior tag

    válasz zgospel #22460 üzenetére

    Csinálom én ezeket, csak a túrák elsősorban a beszélgetésről szólnak, mert ritkán járok haza :)
    [link] 3 kép a télről (3. az nem, az is most hétvégi), az első kettő a 20-as fix-el készült, a 3. a 100-300-al. Az elsőn viszonylag nagy a crop. Összességében nekem ezek mind tetszenek és a legjobbak közé tartoznak, de úgy értékeltem, hogy főleg nekem azok. Az első kép a nagy crop miatt, meg a túlpart kicsit ketté vágja, bár szerintem itt nem olyan zavaró mert nagy a kontraszt a kettő között. A másodikban nem nagyon emelkedik ki a háttérből, pedig a kutyán utólag derítettem is, a hátteren meg sötétítettem, csak túlzásba sem akartam esni, meg a napfelkelte pont a túloldalról sütött. Az utolsó kimondottan olyan, hogy én jót röhögtem rajta, mikor a kutya nem akart hazamenni milyen képet vágott, de a háttér itt sem állt össze és mire arrébb mentem, hogy az a fa ne legyen zavaró, már nem nézett így. Szóval ezeket a fotókat annyira nem szoktam küldeni.

    Művészi érzékem meg nincs sok, néha próbálkozom és van hogy tetszik is, ilyen volt pl az a kép, amit legutóbb felraktam és shift del kategóriába került, nekem azóta is benne van abban a 30 képemben amik asztalon váltakoznak háttérként. Ja meg a ma küldött kutyásban, engem kimondottan azért sem zavar baloldalt a sok hely, sőt inkább előnyős, mert az asztalomon ott van 3 oszlopnyi ikon, ami ott kitakar mindent, úgyhogy valamit valamiért :)

    Szerk.: a flickr-t amúgy nem használom, a többi albumban jó régi fotók vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák