Új hozzászólás Aktív témák

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz m3ss #53241 üzenetére

    Ha vakuzni mertem volna, úgy b..tak volna ki a gyárból, hogy lábam nem érte volna a földet. Semmilyen fényt adó eszköz alkalmazása nem volt megengedett. Így is a pi..ba kívántak minket a munkások, lehetett rajtuk látni. De megértem őket, voltunk vagy 20-an fotósok, folyamatosan kattogtunk mellettük. Pocsék fények voltak (alul a kemencénél közel félhomály, felülről ablakokon keresztül erős beszűrődő fény, mind emellé helyenként neon és a kemence nyílásán át az izzó üveg sárga fénye. 1-1 képnél hosszú ideig kellett várni, hogy valamennyire tiszta lövés legyen, ne lógjon bele kéz, láb, kar, objektív stb. A szalagozás is csapnivaló módon volt megcsinálva, ennél a képnél konkrétan a bal kezemmel feltoltam a szalagot, hogy ne lógjon a képbe, miközben térdeltem és valahogy próbáltam a pasi arcára fókuszálni úgy, hogy egy-egy formázás 15-20 máspodpercig tartott és az izzó üvegnyakat az ember a kezével gyakran kitakarta.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák