Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kazi king

    tag

    válasz Arius #6 üzenetére

    Nah hát igen nem egy leányálom, speciel ez az angliai dolog ha minden igaz olyan lenne hogy tengerjáró hajókat kellene festeni, szárazdokkban (általában). tehát az eső kizárva. Viszont a hideg az kemény, tehát minusz néhány fokig lehet melózni és az már elég szar az alpinban. Én nem akarok senkit meggyőzni erről hogy ezt hu de kurva jó csinálni. -10 fokban lógtam már éjszaka a mamut pláza homlokzatán aszittem odafagyok. Ez is fizikai meló, nem is a legkönnyebbek közül, viszont legalább lehet vele keresni (bár itthon egyre szarabbul). Én 97 óta csinálom folyamatosan, volt vállalkozásom is, sajnos itthon van sok cég akik még kevesebb munkadíjért vállalják a melót mintha hagyományos módon lenne csinálva. Ezért nagyon nyomottak az árak. Nem tudom hogy kimegyek-e mert a srácnak aki intézte a melót, most születik gyereke és nem nagyon akar jönni. Most kaptam egy itthoni ajánlatot havi 250k-t fizetnek. valószínű egyenlőre ez lessz.

    Egyébként voltál már kötélen? Vagy sziklamászás, bármi? Vagy csak tetszett a meló :D? Mert nem követelmény a tanfolyam, a törvény szerint ha valahol melózol és aki betanit annak van vizsgája az elég. ja olyan 50k körül van a tanfolyás és 1 hetes. Munkavédelmi felügyelő elött tett vizsgával amiről bizonyítványt kapsz, de ez nem számit szakmának, mivel csak egy módszer amivel végzed a melót. ha érdekel valami szivesen segítek.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák