Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Tegnap álmodtam az alábbi két dolgot.
    Egyiknél valami hangfelvételről készítettek filemt? A lényeg, hogy tengeralattjárón úszott a víz felszínén, majd egyszer csak tornádó támadt, és meghaltak mind. x perccel később ugyanezt álmodtam, csak úgy, hogy az első (nappali) tornádó még épp kikerülte őket, de az éjszakaiba (???) már belehaltak.... X perccel később ugyanezt álmodtam úgy, hogy nem hangfelvételről készített videó volt, hanem valós, én voltma za operatőr, vagy az operatőrrel voltam, már nem tudom, aza léyneg, hog ymi egy ksi hajón megmenekültünk, de a tengeralattjárón meghaltak mind.

    a köv álmom az volt, hogy indiában vagyunk a kedvesemmel, és nagy a hullámverés, szörfölgetnek ott, emg midnen. Én meg zsupsz beleugrottam a tengerbe, és vártam, hogy jöjjön megint a hullámverés. Aztána kedvesemet láttam szinténa tengerben, egy fagyit nyalt egy másik lánnyal.. Semmi düh, vagy iylesmi nem volt bennem, örültem , hogy midnketten elvagyunk. Mi lehet ez vajon?

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák