Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Polesz #5 üzenetére

    Ha már repülés:)
    Egyszer azt álmodtam , hogy egy kis piros nyomottorrú (valami csillagmotoros) kétfedeles kisgép bohóckodik a levegőben.Csinált az mindenféle műrepülő figurát, még néztem is, hoyg hú milyen jó, meg milyen szép, és hogy ilyet a párom szokott repcsivel csinálni.Aztán adig bóhockodott, íg beleállta földbe és kigyulladt, és 200 méteres körzetben minden kiégett.
    Én meg megrémültem, mert lehet a párom ült benne?Szóval durva volt.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    + 1 álom még:
    Történt egyszer, hogy betévedtem egy szobába, amely igen misztikusan nézett ki, gyertyák, fura fények mindenütt. Volt ott egy ilyen katedra szerű emelvény, a tetején egy könyvvel, gyönyörű könyvjelző stb. benne. Igencsak díszes volt.
    Felléptem hát, hogy megnézem miről szólhat e könyv. Szépen látom sorra rokonaim nevét, életútjukat és halálukat. Mindenki, akivel valaha is legalább abráti viszonyban voltam, mind benne volt. Rokonaim, barátnőim, ismerőseim.
    Én is.
    2062. február :( .Ekkor fogok meghalni, ezt olvastam benne.
    Bejött egy öreg nő, ilyen vénbanya, boszorkányszerű, és sorra mutogatta többi könyvet. Sajnos többre már nem nagyon emlékszem, mert úgy meglepődtem, hogy felébredtem.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz detri #43 üzenetére

    Nem hiszek teljesen ilyenben de ki tudja...
    Ez egyébként cirka 83 évet jelentene.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    A legszarabb álmom eddig az volt, hogy párommal egy kísértetkastély szerű épületben laktunk, és ilyen tök ismeretlen szobák voltak benne.
    Ez még nem lett volna gond, de így a semmiből gyerekek keztek előtünni.
    Az első pár gyereknél még okés volt a dolog, volt kaja tudtunk enni adni.De mikor egyre több és több lett, és mind így nagy hirtelentermett elő a semmiből, így a szobákban taláta,/tunk rájuk.És a legrosszabb az volt hogy mind engem tetkintett anyjának.
    Szvsz ez egy félelmem kivetülése csupán.
    Biztos voltak még rossz álmaim, pédául fater megahl villanyszeelés közben meg ilyenek... De nem nagyon emlékszem rájuk..

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Tegnap álmodtam az alábbi két dolgot.
    Egyiknél valami hangfelvételről készítettek filemt? A lényeg, hogy tengeralattjárón úszott a víz felszínén, majd egyszer csak tornádó támadt, és meghaltak mind. x perccel később ugyanezt álmodtam, csak úgy, hogy az első (nappali) tornádó még épp kikerülte őket, de az éjszakaiba (???) már belehaltak.... X perccel később ugyanezt álmodtam úgy, hogy nem hangfelvételről készített videó volt, hanem valós, én voltma za operatőr, vagy az operatőrrel voltam, már nem tudom, aza léyneg, hog ymi egy ksi hajón megmenekültünk, de a tengeralattjárón meghaltak mind.

    a köv álmom az volt, hogy indiában vagyunk a kedvesemmel, és nagy a hullámverés, szörfölgetnek ott, emg midnen. Én meg zsupsz beleugrottam a tengerbe, és vártam, hogy jöjjön megint a hullámverés. Aztána kedvesemet láttam szinténa tengerben, egy fagyit nyalt egy másik lánnyal.. Semmi düh, vagy iylesmi nem volt bennem, örültem , hogy midnketten elvagyunk. Mi lehet ez vajon?

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz brownus #216 üzenetére

    hm. Hát szvsz egyik sem;] De nem tudom mi lehet.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz szucsi #233 üzenetére

    NA jól van de te pszichomókus vagy;] Vagy valami hasonló;)

    Nowhereman: nem tudtam, hogy a víz érzelmi síkot takar. Bár nem lepődöm meg rajta.
    Egy dologra tudok gondolni, hogy eddig túlságosan hozzákötöttem magam. Állandóan rajta lógtam. Most, hogy kicsit különköltöztünk már tisztábban látom ezt.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz Nowhereman #240 üzenetére

    A hogy kötőszó nem igazán helyes oda a részedről. Nem azért akart külön, hanem hogy úgy engem is jobban szeret, ha pár napig nem lát és megjelenek.
    Szóval nem azért voltunk szét, hogy ő tudjon csajozni.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Újabb álom , offtopicba már beírtam, ma álmodtam:

    Valami öreg ruszki ürgével üzleteltem ( valaki rajtam keresztül vett kalasnyikovot) , majd a végén egy akciófilmbe csöppentem bele (akkor már nálam is kalasnyikov volt) , még Bruce Willis is kapott benne szerepet (nem komálom különösebben az ürgét). Párom is részt vett az akcióban, hogy mit cisnált nem tudom, de hogy hisztizett, mikor át kellett gázolni a vízen, arra határozottan emlékszem.:U

    Mit jelenthet?:F

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Mostanában nem nagyon álmodtam, de a mai termés :
    Magyarországon voltam, ahol rendőrségi idézést kaptam valakitől , becsületsértésért. A rendőr se vette komolyan , én sem, mentünk terepszemlére, amikor nagyon nagy vihar kerekedett, több széltölcsér. Volt valami , amit fel akartam szedni, de ekkor az egyik tornádó felkapott, a többiek rohantak, engem pedig féltettek. Nem esett bántódásom mint ahogyan a kötéltáncos a magasból, vagy mint egy siklóernyő vagy vitorlázógép , úgy ereszkedtem le .
    Nem az első széltölcséres álmom.

    Pár évvel ezelőtt szintén álmodtam hasonlót. Ott a tenger felszínén lett tornádó, az éppen felszínen lévő tengeralattjáróban lévők mint meghaltak(1-2 ember megmenekült) , én is meghaltam. Mintha visszajátszás lenne, következő snitt: Mindenki meghal, én (és még pár ember) elmenekülök. Következő snitt: ""Mindenki"" meghal, aki a tengeralattjárón maradt, operatőrként veszem az egészet, egy hajóban menekülök.

    Érdekes. És intenzív. Mit jelenthet?

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák