Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz nRu3 #121 üzenetére

    Na ez tényleg így van. Az 1%-omat mindig parlagfűirtásra adom, hőn remélve, hogy tényleg arra költik (az ''egyházas'' egy százalékot lehet erre is). Parlagfűre, háziporatkára, macskára meg pár egyébre vagyok allergiás vagy 10 éve. Évekig nem szedtem gyógyszert egyáltalán, így most már eljutottam az enyhe asztma állapotáig, vagyis parlagfűszezon csúcspontján ha sokat ugrálok kint, sípolással tölthetem az estét, hajnalig ülve. :( Aki ilyet tapasztal akár egyszer is, az ne halogassa, menjen el orvoshoz, onnantól már nem játék a dolog, no meg Ventolin a barátunk. :)
    Telfastot szedek, de csak parlagfű időszakban, augusztustól szeptember-októberig, Claritine nem hatott, Zyrtec meg kómásít. Ehh, jobb üzlet a gyógyszergyáraknak a rengeteg cucc, amit magunkba tömünk, nem nagyon csipkedik magukat, hogy kifejlesszenek egy valódi gyógyszert, ami gyógyít és nem csak tünetmentesít…

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák