Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz kovsol #7232 üzenetére

    Csak külföldön dolgoztam velük/nekik/Orásként, az itthoni Oracle-lel nem volt kapcsolatom. A salesük leírása egybevág az én tapasztalataimmal, ugyanakkor az is teljesen helytálló, hogy ez nem sok relevanciával bír egy IT-s/fejlesztő pozíció kapcsán, legfeljebb technikai presales kapcsán találkozik ezzel az ember, és akkor is más, ha benne van, mintha a túloldalról nézné ugyanezt. A cég rendkívül nagy és tagolt, számtalan országban számtalan részleg, és megannyi különböző pozíció van IT-n belül is. Végtelen sok termék, platform, kutatás, termékfejlesztés, tanácsadás, támogatás, stb.
    Általánosságban nem sok értelmét látom megítélni a céget egyedi tapasztalatok alapján. Amit én elmondhatok, hogy nagy a bürökrácia, hierarchia, vízfej, aki ide készül, általánosságban ne arra számítson, hogy state of the art technológiákkal, nagyfokú szakmai szabadság mellett, modern metodológiában, rugalmas, agilis környezetben, változatos kihívások (!= szopás) elé néz majd - persze biztosan van sok ilyen pozíció náluk is.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák