Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EmberXY #865 üzenetére

    A gyorsan alatt arra céloztam, hogy a korai időkben a többiekhez képest igencsak aktívan előre törtem a mezőnyben. Perszem, váltottál, valamit az SPvel is kutyultál asszem, meg a suliban is újraképezted magad, valamiről, valamire.

    "Mi a képzettséged, tolvaj? :DDD ;]" - kikérem magamnak, én toll és vaj kereskedő vagyok :DDD A viccet félretéve, ha csak fele olyan jó lennék mint ők, első nap megvettem volna kilóra az egész oldalt, és most is épp 4-5 programozó dolgozna a fejlesztéseken.
    Ehelyett azt várjuk, hogy Stiff mikor tér vissza a titkos küldetéséről, és lép be újra, netalán még fejleszt is valamit.

    Jah, tényleg sokat esett, és nem csak kint az eső, de az aktivitásom is. Ahogy közeledünk a csúcshoz, úgy lesz monotonabb és kicsit visszább esik a lelkesedésem, még az elején folyton újratervezés van, itt már kicsit monotonabb ez a meló. És ma már ígyis variálgattam, mert dolgozott már, aztán vandálkodott, utána üveget gubizott, aztán fémet gyűjtöttem, most épp amíg van elég részegség megint a vandálkodás megy.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák