Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz szaszlaci #72525 üzenetére

    Most nem igazán értem a problémádat, 2 éve magyar regisztrációk esetén a PayPal fizetési lehetőség megszűnt, ezt itt neked senki sem ígérhette hiszen tudjuk.

    Az hogy a 0,58 €-ból miként lett 6,16 € az így nem látható, de az ugye nem AliExpress fizetési oldal, szerintem az AliExpresstől a 0,58 € ment át.
    Ennek a TWS-nek pontosan mi is a hirdetési linkje ahol ennyiért adnák? Nem új felhasználói kuponod van rá?

    Eleve ott megakad a dolog nálam, hogy miért € ahol USD az alap fizetési deviza.

    Nekem nincs problémám az AliExpress-el, ezzel a az eladóval sem, ilyen meg nem létezik: a normálisabb oldalakat, mindenhol előfordulnak problémák, az online kereskedés már ilyen.
    Azt azért kötve hiszem hogy a te első, sikertelen és elégedetlenül megvalósuló vásárlásod az itt jelenlévőket eltántorítja.
    Persze vannak az AliExpress eladóknál gagyi dolgok is, azért szeretünk itt vásárolni, mert nekünk pont ilyenekre van szükségünk és ezért nem is próbálkozunk normálisabb oldalakon, legyen az bármi is, de ugyanaz magyar üzletben megvásárolva továbbra is gagyi marad, csak épp drágább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák