Új hozzászólás Aktív témák

  • B2man2

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nincs lehetőség a BG-s camerát felrakni valahogy ICS-re?
    A Google Play-en láttam camera ics, és camera jb-t is, nincs ilyesmi GB-s verzióban?
    Így vissza lehetne kapni a "normális" camera szoftvert ami működött is.

    Egy másik kérdés:
    Ha jól látom akkor a /.downloaded mappába teszi a rendszer a fota-s frissítéskor a letöltött romot. Hard resetkor innen állítja vissza a rendszert a telefon? Ha igen, akkor mi van ha ezt a fájlt kicserélném a t-mobile-os javított ics rom-jára és úgy csinálnék egy hard resetet? akkor a javított ics -t rakná fel? Nekem még a dec 3.-ai hibás ics van fent, és sem fota-n, sem ota-n nem talál rá a javított verzióra. Így sajnos a gmail levéíráskor Fc van, bluetotth-al fogadni nem tudok semmit, telefonkártyán lévő telefonszámaimat nem látja, szerkeszteni sem lehet, mms-t nem tudok fogadni, Wifi elég változó hatásfokkal üzemel ( mintha gyengébb jelet fogna, és ha fel is vagyok kapcsolódva akkor sem akar mindíg pl. play-ről normális sebességgel letölteni), a kamera elég "ratyi" (jobb szó nincs rá, a fotók még hagyján, bár nekem homályosabbnak tűnnek mint gb alatt, de a videó felvételkori gyakori újra fókuszálgatás teljesen tönkreteszi a felvételeket.

    Szívesen megoldanám a problémákat, de windowsos gép híján nem egyszerű rom-olni sem, és ha lehet nem szeretném a garanciát sem elveszíteni.

    B2man

Új hozzászólás Aktív témák