Új hozzászólás Aktív témák

  • bonej

    csendes tag

    JóEstét! :)

    Látom nagyüzem van. :)

    Nekem is van egy érdekesség, kíváncsi lennék, hogy Ti találkoztatok-e már ezzel:
    - ha viszonylag sokáig van készenlétben egyhuzamban (kb. 1-2 óránál hosszabb ideig, nem mértem), akkor nem talál vissza a wifi routerre. Látszik a wifi szimbólumban a kis háromszög, hogy kommunikál(na), de érdemi adatforgalom nincs. Wifi modul ki/be kapcs. után minden rendben. Ha rövidebb időn belül (pl. fél óra) bekapcsolom újra, akkor minden rendben. A "wifi alvás" ki van kapcsolva készenléti üzemmódban is.
    Aztán a másik: ha kimegyek a wifi hatóköréből, akkor van, hogy nem talál rá a mobilnetre. Van térerő, de nincs adatforgalom (pl. nincs is kiírva a kis 3G szimbólum a térerőjel mellé). Semmi nem segít, csak a GSM modul ki/be kapcs. Utána minden OK.
    Gondolkodtam, hogy esetleg nem-e a routerrel van baj, de az SGS-em nem csinálja ezt.

    Jelenleg H1N1 V4 van fent, de ugyanezt csinálta a gyári GB-del, H1N1 V0.1-gyel, gyári T-s ICS-csel.

    Van ötletetek?

    Egyébként ezt leszámítva minden rendesen működik. Akksi is rendben, 2-3 nap átlagos használat mellett. Kár, hogy ez elrontja az összképet.

Új hozzászólás Aktív témák