Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszfaltbetya

    tag

    válasz SSJmeszes #10231 üzenetére

    en kozel 60 diszkoszt tartok ithon ,
    a folyamat lassu es ido igenyes

    elso lepesnek ugy csinald hogy

    sokat ulsz melletuk , es etetesnel kocogtasd mindig kicsit az uveget
    ezt megjegyzik es az elso kocogtatasra menni fognak kaja miatt

    masodik lepes

    a fagyi kajat tedd a kezedben be es finoman kezd morzsolni de a kezed ne vedd ki csak korulotte fogjak enni a kezedbol nem

    harmadik lepes ne morzsold a kajat csak tarcsd a kezedben amig elkezd olvadni de ezt mar ugy csinald hogy elotte egy napig nem etetsz

    csipkedni fogjak a kezedbol mar de felenken , kis idovel megbiznak majd benned

    de ezen szep dolog hatul utoje az lehet hogy csak azt eszik meg ami a kezed kornyeken van es nem fogjak megenni ami lehullik , hiaba van harcsa csapat esetleg azok nem esznek fel mindent es sajna elkezdi rohasztani a vizet

    a lokdosodes miben nyilvanul meg ?

    egymassal szemben vagy siman tolakodnak ,?

    ezen csodallatos fajnal jellemzo a hierarhia , azaz a rangsorban valo etkezes
    a meretuk nem befolyasolja ezt egyaltalan viszont .
    meik mennyire dominans vagy felenk egyed
    az amit irtal hogy felnek az ujjadtol lehet fajra jellemzo viselkedes is , ezert irtam sok idot kell veluk eltolteni a bizalomhoz
    peldanak tudom mondani neked a red-white szin.t ami egy felenk jellemzokkel biro diszkosz de pl egy royal blue vagy ezen fajok keresztezese dominans bator egyed

    kuldtem neked egy uzenetet amugy alkalom adtan majd irj aze vissza :)

    (#10230) bajtokarpi

    nekem depos cuccom van ithon kb mar csak semmi mas , mondjuk en sokat vasarolok naluk es igy nagykeres lettem koszonhetoen kedvesseguknek , ezert csak ajanlani tudom oket mindenkinek

    jarom az orszagot sokat sok kereskedesben voltam es boltba igy van osszehasonlitasi alapom , ar ertek aranyban , es kiszolgalas tekinteteben .
    a depo messze meguti azt a mercet amire azt mondom igen ide vissza kell meni vasarolni

    szamomra megfelelt az altaluk forgalmazott szuroanyag , nem regen hordos szuresem volt amit eladtam az akvaristan es nem igen van kulonbseg , a halak reszerol nem vettem eszre jelet
    pedig hidd el sok idot toltok el veluk naponta

    jelenleg mintegy 100 kishal nevelkedik ket akvariumban , es 3 csapat van beszoktatas alatt

    [ Szerkesztve ]

    Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

Új hozzászólás Aktív témák