Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atke

    senior tag

    válasz macilaci78 #29792 üzenetére

    Persze hogy van, nem is az a kérdés... gondolom hogy a majd 60 ezres CNC GB jobban illeszkedik mint a gyári boyi vagy jg. gondolom ha a "szettet" összeteszed nagyon hézagolnod sem kell meg aoe- is rendben van (bár kitudja) De az általad említett guarder szett meg van kb 30 ezerből, ez meg 90 gb nélkül.... a systema is kb ott lehet 30 -40 körül lehet
    Ami,ha jól veszem ki a szavaidból teljesen megfelelő... Szóval messze túl árazottnak érzem a prometheus,laylax márkákat.Ezért is merült fel, hogy vajon mit kapok azért a 300%-os felárért cserébe!? tovább tart? mert ugye lőképet nem befolyásol a gb nagyon(nyilván egy jól összetett esetében)

    #29795Coccolino_O
    Az a hengerfej nekem kukapozitív :) biztos teszi a dolgát,de 3000-ért kapsz alu dupla O gyűrűst, én biztos cserélném, ahogy a nozzlet is..

    #29793emre

    Azt a mellényt büntetésből adnám max valakire. Zipzár az szerintem annyira nem jó megoldás.Ha nem vagy túl nagy darab, akkor jók lehetnek a Plate Carrier stílusú mellények
    Ebbe 3 tár el is fér, de teli lehet aggatni, TG-n van egy csomó beckpack, going protector kiegészítő hozzájuk "fillérekért" Nekem tetszenek nagyon,de elég viccesen festek bennük sajnos....Amúgy meg Ciras mellény, az még gagyiban is jó szerintem :)

    a napokban tervezek TaiwanGunról rendelni ha valakit érdekel....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák