Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Drizzt01 #29081 üzenetére

    70m-ről az A4-es lapot 10-ből 5x6x eltalálom 43-as bogyóval vs 65-70m kb A4 szórása van

    Akkor jársz a legjobban, ha kimért távon, csélvédett helyen méred a szórást. A hop uppal tekert BB-nek hullámos a röppályája. A táv első harmadán kb egyenesen megy, aztán van egy emelkedő, hosszan elnyújtott haranggörbe, majd a végén hirtelen esik le. A szórás aszerint is változhat, hogy ezen a vonalon hova rakod a célt.

    Továbbra is a pontos sniperhez az kell, hogy a BB mindig ugyanazzal a sebességgel hagyja el a csövet, tehát fps-ben minimális szórás. Ez a levegős rész finomságán, tömítettségén múlik, amit az M24 vonalon is meg lehet valósítani.
    Ha ez megvan, akkor a többi a hop up kamra, gumi, cső, BB dolga. A tömítettség itt is számít persze.
    Ami ezen felül van, az már rongyrázás, vagy a fegyver hosszútávú stabil működésének érdekében történik, de a pontosságot nem befolyásolja. Ilyen például az elsütőszerkezet, állítható elsütés.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • DNReNTi

    őstag

    válasz Drizzt01 #29081 üzenetére

    En ugyan azt tudom leiirni, amit mar korabban is irtam. Azok alapjan, amit leirtal, ez a VSR igen korrekt peldany lehet. Ha csak anyagilag nezzuk, akkor jobban jossz ki ha erre koltesz, mert ezt csak nyomott aron tudod eladni (es ne felejtsuk el, hogy valamivel ~100K felett kapsz egy zsir uj SSG10-et, ami ugyan nem tokeletes, de ezert a penzert igen versenykepes). Ha veszel egy ujat, akkor abba viszont neked mindent bolti aron kell ujra megvenni.

    Ha pedig a legjobbra torekszel akkor elvileg az SRS a jo irany, bar meg nem probaltam (es szerintem borzaszto gusztustalan joszag), de a legenda szerint az all mindenek felett. Viszont legalabb nem olcso es arra is kolteni "kell", ha tenyleg a legjobbat akarod.

    Szerk:
    Sajat tapasztalatom az, hogy mondjuk 80-09k korul lehet mar epiteni ertekelheto sniper replikat, mondjuk egy A&K S24-bol (vagy a Cymabol, azt nem probaltam). Ennyiert ez messze nem a legjobb labor korulmenyek kozott, de jatekon tok jol hasznalhato mar. Aztan most itt az SSG10 a mar emlitett 100k koruli araval, mondjuk tavcsovel, plusz tarakkal legyen 130k. Ez mar nem csak jobb valamivel, mint az elozo kategoria, de nem is nagyon kell takolni. Jelenleg ez most szvsz ar/ertek bajnok. E fole tennem a garazsban epitett VSR/Bar10 replikakat, valszeg hozzak ugyan ezt a szintet, csak dragabban. Aztan jon a kiraly kategoria. Beszerzos VSR-ek, SSG24-ek valamivel 200k folott es vegul az epitett SRS-ek mar inkabb a 300-hoz kozel. Ezek mar a jozan esz hataran valszeg tul mutatnak es annyival nem jobbak mint amivel tobbet kell fizetni ertuk, viszont a legjobbak. Es errol mar korabban volt szo - amikor a legjobbra torekszik az ember az ar/ertek arany out of scope. :D

    [ Szerkesztve ]

    but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Új hozzászólás Aktív témák