Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz #34322688 #28841 üzenetére

    Kéne a gyártó. A CZ P 09 egy éles maroklőfegyver 9 mm-es kaliberrel.
    Ezt akár több airsoft gyártó is másolhatja, ilyen például a KJ Works, vagyis KJW. A KJW alapvetően jó gyártó a green gas vonalon, megfelelő minőségű, árul alkatrészt is, a fegyver működése és az anyagfelhasználás autentikus. Tehát ott fém, ahol az eredeti is, a kezelőszervek (szánakasztó, biztosító, stb) is ugyanúgy működik, súlyban is megközelíti az eredetit. Gyárt CO2 patronnal üzemelő airosft fegyvereket is, de a CO2 rendszer nagyobb megterhelést és kisebb kenést jelent a rendszernek, így nem minden modell javasolt rá gyári állapotában, vagy úgy egyáltalán.
    Nem tudom, mire akarod használni, de vannak ismertebb, bevált típusok. A CZ előnye sok más gyártóval szemben, hogy van kimondottan balkezeseknek gyártott, illetve kétkezes modellje is. Tehát a legfőbb kezelőszervek bal, vagy bal és jobb kézben egyaránt kényelmesen használhatók. Ez egy sportot komolyan vevő balkezes lövőnél komoly előny lehet.
    A CZk szánja, a mozgó rész általában laposabb, mint más gyártók modelljein (pl Glock, Beretta). Nekem oda kell figyelnem, nagyon könnyen úgy fogok rá a szánra, hogy a tokkal együtt szorítom és nem tudom hátrahúzni a szánt. Ez megszokás, gyakorlás kérdése, de egy lelkes kezdőnek könnyen kedvét szegheti, ha nem lát a dolgok mögé.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák