Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoola

    tag

    válasz spanglee001 #23307 üzenetére

    Ugyanilyen fegyverem van, jó lesz, én nem nyúltam hozzá relatíve sokáig (néhány játék után cseréltem hopup gumit). A BB-t, ha már megrendelted, akkor tanulópénz, én nem tenném a fegyverembe, helyette Budapesten battyogj el egy airsoftone üzletbe mondjuk és vegyél ilyet.
    Az akkuja nekem bírta mindig egy fél napos játékon kezdetben, azóta lecseréltem LiPo-ra, az meg lemeríthetetlen nekem. Miután megszabadultál attól a linkelt BB-től, mellé hajíthatod majd a gyári akkutöltőt is és vehetsz valamilyen "okos" töltőt, ami megfelelően tölti az akkud. Ezeket tartsd be szerintem.
    Szemüvegnek én Bolle taktikai szemüveget használok, az alá befér az én dioptriás szemüvegem is, X500, keress rá, valamilyen lövészversenyen nyerte az, akitől vettem, már nem emlékszem. Jó szemüveg, dupla plexis, az enyém elvileg eredeti (de persze ettől még lehet nagyon jó hamisítvány is), de szerintem egy hamisítvány is lehet jó akár.

    Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

Új hozzászólás Aktív témák