Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz padee #614 üzenetére

    Lehet netről rendelni, futáros a móka.

    A szemüvegről meg annyit, hogy én is -3D-vel vagyok megverve, szal dioptriás szemcsi nélkül nemigen tudok játszani. Eleinte én egy sima védőszemcsit tettem a dioptriás elé, aztán megvilágosodtam: találtam egy olyan airsoftra is alkalmas munkavédelmi szemcsit, melyben cserélhetők a védőlencsék (füst, sárga, foncsoros és víztiszta), és bele lehet kapni külön egy fém keretet (a védőlencse és a szemüvegkeret közé pattintható), amelybe 4 dioptriáig bele lehet karistolni a lencsét, ami azt jelenti, hogy a vékonyított lencséből 6-8D Ez már baráti dolog.
    Úgy nézett ki a dolog, hogy 2.500Ft a szemcsi maga, 4.620Ft a fém keret és a dioptriás lencse. Abból a legalapabb, legolcsóbb, amin van párásodás elleni réteg és csók. Azért nem kell rá karcvédő, meg UV-szűrő, meg hasonló szarok, mert a védőlencse UV-szűrős, és kimondottam komoly szarban vagy, ha már a védőlencse mögötti dioptriás lencséd karcolódik. Picit drága, ha önmagában a többiek szemüvegéhez hasonlítod, de korántsem párásodik (egyáltalán nem!) a többiekével ellentétben, nem fulladsz a maszk alatt és egy ventilátorral ellátott, nem párásodó maszktól olcsóbb.

    A másik dolog: GBB és NBB között különbségek vannak ám! Példának okádnék amely gázos pisztolyhoz 2 tárat adnak, az olyan, hogy a gáztartály a pisztolymarkolatban van fixen és csak a BB-t tartalmazó rész, a ropi-tárból van kettő. Amúgy úgy illik megcsinálni a gázos fegyókat, hogy egy gázfröccs 2-4 tárat kifusson. A Maruzen GBB-vel meg körültekintően, mert gyorsan kiszalad a tár tartalma, ami túl azon, hogy a BB árán felül gázt is eszik mást is maga után von.
    Tudom, hogy a műanyag feeling nem annyira szivünk csücske, ám a gáz expandálása sem hűti le olyan hamar, ellentétben a fém tárral. Jártam úgy full fém Berettával, hogy azért kellett melengetni, mert a befagyott tárat nem bírtuk kiszedni...Amúgy a gázos cuccok 7-10°C-ig hatékonyak :F , az alatt téli (red) gázt kell használni, ami úgy fagypontig segít ki. De sebaj, a Nowar ([link]) honlapján láttam a múltkoriban akkus thermo gázfegyverek tárait melegen tartó tokot. :o

    Ha szélesebb körben elterjedt lenne az airsoft, belinkelném a tármelegítő mellett az elektromos hi-cap tárfelhúzót is. ;] :DDD

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák