Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz macilaci78 #28414 üzenetére

    Tőlem aztán még be is szolhatsz, nem hogy rohogsz, az se zavar :D Akármi történik a pályán én nem veszem komolyan, valszeg ezért szórakozok jellemzően jól;) öreg vagyok én már ahhoz, hogy másoknak akarjak megfelelni a hobbimban.

    15 elég a greennek persze a gond hogy -akkor nem írom ilyen szépen körbe- télen a három számomra ismert pálya egyikén sincs ennyi. De szerintem összesen sem. Valóban jó, hogy 20 lövést le tudok adni 50-bol, inkonzisztensen összevissza, vagy még egyet lovok vagy nem címmel, jelentősen alacsonyabb fpsen, két telet lehuztam így, nekem elég volt :D

    Nyilván lehetne egy csomó módon még játszani vele, reszelni is, de pl a tarcsere pont nem igazán érint, egy 50-es tarral lehozok jellemzően egy 15-20 perces kört, mer' locsolok :D A döntés mögött főleg a kényelem volt, hogy hogy néz ki, nos meglepő módon nem full guccsiban sétálok a pályán, és egy félig Beretta külsővel megáldott arany szánnal szerelt 2011 mellett nyilván te se gondolod komolyan, hogy ez bármin is rontott :D

    Egyébként nem igazán drága, a gáz fogyasztásom elnézve 1 max 2 év alatt pariban vagyok árban. Az meg belátható időn számomra. Tölteni gyalog távra tudok, kvázi ingyen.

    Egyébként hányszor mondtad már, gyere le, az se baj ha rohogsz :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák