Új hozzászólás Aktív témák

  • DNReNTi

    őstag

    A&K S24 update:
    Szoval rendes rugot meg mindig nem talaltam bele (eddig kettot probaltam), de mar nem is igen lesz ra szukseg. Sikerult ma ugy osszepattintani, hogy 100% az air seal, magyarul ha befogom a cso veget, es elsutom, a dugattyut megtartja az osszesuritett levego, nem szelel ki sehol. Ezt a hack-et par centi 50 Ft-os tefloszalagnak koszonhetem, es az eredmeny brutal: 550+ FPS, ±2 szorassal. Eddig 510-515 korul allt be miutan rendbetettem, dobozbol pedig ~450 volt. Gyakorlatilag +100 FPS-t hozott a gondos osszerakas. Ugy gondolom itt mar nincs szukseg masik rugora, de mivel megaloman vagyok egy PDI 310-et meg lehet beleprobalok majd. :D Eleg patent fegyver lett a kezdeti nehezsegek ellenere, es az egesz projekt most kb 45e-50e forintba van (tavcso nelkul). Gondolkozom meg majd egy prec cso beszerzesen, de a hozza valo rohadt draga sajnos, a VSR csovet meg hekkelni kell, es meg csak nem is olcsobb. TG-n van 520mm-es 6.03-as acel AEG cso, emberi aron, azt vajon bele lehet faragni valahogyan? Valaki latott mar ilyen hekket?

    Egyebkent az FPS zero hopup-al megtobb lenne, de a lenyomokar benasaga miatt itt nincs zero hopup, csiszoltam ugyan belole, de nem akartam teljesen elvekonyitani. Hetvegere keresek is egy jatekot, ahol ki lehet hasznalni... ;]

    [ Szerkesztve ]

    but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Új hozzászólás Aktív témák