Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Srácok van egy elég nagy gondom, és nem tudok rájönni mi okozza.

    Motherboard: MEG X299 Creation, Processor: i9-7980XE proci, GPU: RTX 2080Ti, RAM: (6x16GB) 96GB ram, PSU: Corsair RM1000x

    Frissítettem a bios-t, újra raktam a wint, csak a premeire és encodert tettem fel, legfrisseb verzió, minden ssd driver frissítve, de hiába mert csak összerottyantja magát a premiere, ahogy rendert adok neki, sőt akkor is meghal ha csak rendesen szerkesztem.

    C200 és Red Raw az anyag, tehát nyers, de nem ez az első alkalom hogy ilyesmit adok neki, és eddig megette, most viszont állandóan crashel.

    Futtattam külön proci tesztet, külön gpu tesztet, éjszakára ott hagytam a memtest86-ot, nem mutattak hibát, nem omlott össze a gép miközben terhelték, de ha a premiere renderelni kezd, összeszakad az egész.

    Próbáltam m2 ssdről futtatni, most külső hdd-ről is, teljesen mind1.

    Átvittem a projektet egy macbookra, simán exportálja, átvittem egy másik pc-re ott is gond nélkül megy, tehát biztos hogy a gépemmel van a gond, de hogy tudjak rájönni hogy mi a gond?
    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák