Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz szaszlaci #8951 üzenetére

    "BonFire: és te nem veszed észre, hogy a kérdésem nem matematikai volt? Konkrétan egy képen a fekete pixelek számát kellett megszámolni Photoshop segítségével."

    Nem igaz! Te a képen szereplő láda térfogatát akartad velünk kiszámoltatni, az pedig matematika. És emellett a Photoshop sok dologban a segítségedre lehet, de többet érsz egy mérnöki tervezőprogrammal, amiben lemodellezed, mert az köbmilliméterre megmondja neked a térfogatát. Erről ennyit. Amúgy miféle fekete pixelekről beszélsz? Először ezt a képet linkelted:

    Ez volt a kiindulási alap.

    "Bocs ViZion, csak le kellett valamivel reagálnom ezt a nagyképű és antiszociális hozzászólást. Rühellem az ilyet. Tudná, hogy a hangfal építős topikba hányan jönnek pl erősítős kérdéssel.."

    Ez meg már azért a pofátlanság csúcsa, pajtás. Miért nagyképű? Mert olyan tanácsot adott, ami neked nem tetszik? Továbbá ezzel a problémáddal fordulj hangfalkészítő topicba, ezt meg hagy meg azoknak, akik a Photoshoppal kívánnak foglalkozni. Én sem fogok beállítani a hangfalépítő topicodba, hogy megkérdezzem, hogy kell hangfalat Photoshopban megrajzolni.

    Ebben a topicban ez a flém nem divat, és csak azért vagyok most finom és nőies, mert éppen szülinapom van, sokan felköszöntöttek, és boldog vagyok. Mérjél, számoljál, minket meg hagyjál békén!

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák