Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Dexter68 #5447 üzenetére

    Egyet szívesen kipróbálnék, még akkor is, ha biztos nem venném hasznát túl gyakran.
    Vagy 1,5 éve volt szerencsém egy Genius márkájú, digitalizáló táblának nevezett valamihez, de az valami borzadály volt, nem igazán lehetett vele dolgozni, adtam is túl rajta elég hamar.

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • BonFire

    veterán

    válasz Dexter68 #5447 üzenetére

    Ha ez lenne a munkám, és napi szinten sokat kéne ezt csinálni, valamint pénzt is keresnék vele, már régen vettem volna egyet. De mivel ez nekem csak amolyan időtöltés, nemigen ruházok be.

    A Wacom vs. Noname-mel meg úgy vagyok, hogy egy időben megfogadtam – habár nem vagyok vagyonos ember –, hogy noname cuccot nem veszek. Semmit. Még egy írható DVD-t sem. A múltkoriban vettem egy fülhallgatót, hát az üzletben kiraktak elém vagy 10 félét. Gondoltam, se a túl olcsót, sem a legmárkásabbat nem választom, és kipécéztem egyet a közepéből. Noname volt, valami 700 pénzért vesztegették, és szerencsém, hogy ott helyben fel is bontattam, hogy kipróbáljam.

    Valami borzalmasan szólt. Akkor azt mondtam, hogy legyen kétszer annyiért a Panasonic. És igazam lett.

    Noname cuccok adták már meg magukat; hiába olcsóbbak, hosszú távon rosszabbul járunk vele. Van pl. egy AKAI magnódeckem, ami 30 éves, és kitűnő állapotban van. Nem cserélném el a mai boomboxokra.

    Olvasgattam anno táblás fórumokat is, de a végkövetkeztetés az volt, hogy Wacomot érdemes abból is venni, mert az a legjobb. A legkényelmesebb, meg minden. Rajznál pedig számít a kényelem. És mindenki azt mondta, hogy ha valakinek nincs sok pénze, inkább vegyen egy A6-os Wacomot, mint egy A5/A4-es noname valamit.

    Szóval, ha egyszer úgy döntök, hogy veszek is egyet, az Wacom lesz.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák