Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz total90 #15065 üzenetére

    Ebből a leírásból egy csomó minden van, ami nekem megvan. InDesignt még nem láttam, de nem hiszem, hogy egyhamar nem tudnék beletanulni, ha arról lenne szó. A 3D az a gyengém, abból semmit sem tudok, annál többet viszont a hangról. Vagy 12-15 éve biztos csinálok már zenei felvételeket (most éppen a sajátunkat), tehát hangban kicsit túlképzett is vagyok. Az operatőrit is le tudnám tenni minden további nélkül, mert azt meg apámtól tanultam el, aki viszont végzett operatőr volt. Állóképben is jó voltam analóg gépekkel mindig, amíg hozzájuthattam. Pixeles és vektoros képeket szerkesztek, hangot laborálok professzionális szinten, videót szerkesztek, kicsit már az After Effectsbe is beleütöttem az orrom, animálgatok stb.

    Ebben a suliban gondolom mindenbe kicsit beleütik az orrukat, de semmit sem fejlesztenek tökélyre. Lehet, hogy mutatnék egy-két trükköt a hanggal ezeknek a médiaszakiknak, amit még nem is ismernek!

    Persze a zenei felvételért ugyanúgy nem akarnak fizetni, mint a képek készítéséért. Azt hiszik, azt úgy össze lehet rakni a semmiből, meg kell hozzá néhány jó program, azt majd megcsinálja magától. Néhány önjelölt énekest zavartam már haza stúdióból: „mennyé' haza gyakorolni, találkozunk két év múlva…” ;]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák