Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #10461 üzenetére

    Hali!

    Ez elsőre elég faszányosnak tűnik, de most elküldtem a benti gépen, hogy csinálja meg, úgy, hogy egyetlen slice-t hoztam létre, és még azt is bepipáltam (próbaként), hogy csak a visible layereket mentse le ilyen módon, és már egy 20 perce dolgozik rajta... :DDD Nem értem, min tököl ennyit. Mondjuk az itteni gép egy 1 GB RAM-mal és 1,8 GHz-es egymagos procival rendelkező fostalicska, amin ráadásul régi rendszer is van, de azért ennyire nem katasztrófa. :D Mondjuk tény, hogy van kismillió layer ebben az egy darab psd-ben, de akkor sem értem, miért tart neki ennyi ideig végigszaladni a fájlon, amikor elvileg most csak a visible layereket kéne kimentenie, ráadásul csak egyetlen egyet jelenítettem most meg!
    Még egy ezzel kapcsolatban: azt meg lehet csinálni itt is, mint a "Save for Web and Devices..." menüpontnál, hogy beállítsam az arányt, hogy az eredetihez képest mekkora méretre csökkentse? Én nem találtam itt ilyet... Lehet, hogy van más módszer a dolog megkerülésére.

    Ha igen, akkor nagyon fasza, ha nem, akkor viszont megint nem tartok előrébb. :D Legfeljebb annyiban, hogy végül is az átméretezésre még akár rá lehetne küldeni egy könyvtáron belül a Photoshopban egy actiont vagy makrót vagy szkriptet, vagy mit tudom én, minek nevezzem már. :D

    ===

    (#10460) BonFire nyilván nem vagyok biztos benne, hogy Photoshopban szokták csinálni, ezért kérdezősködöm. :D Bár igazából körülöttem lévők mind Photoshopban vagdosnak dizájnt weblaphoz is, de mondjuk nem ilyen szinten sokat kell kivágniuk, mint most nekem. Franc tudja, az is lehet, hogy Adobe Fireworks-öt használnak ilyenre, én még soha nem használtam utóbbit.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák