Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Dluinet #7170 üzenetére

    Igazatok van, ez nem is vita téma. A fórum szerintem sem az alapok elsajátításának a területe, ezért is írtam, h csak olvasgatni szoktam.
    Tényleg sok olyan, h inkább dobja fel vhova, és megcsinálom, mint leírom...

    BonFire: a hsz-edben visszafogott és szofisztikált voltál, mégis érezni lehetett a sorok között egy kis feszültséget... :D

    Másik topikon is szoktam mosolyogni, mikor kérdezik, h megvegyék-e ezt a telót... Mondom erre: annak a telónak a topikjában vagy, van ~3000 hsz, átfutod, és tudod is a választ...

    Megkeresnek ezzel-azzal. Anno akarták, h vágjak zenét vmi tánchoz. Kiderült, h már nem is vágás kell (pl. Nero-val), hanem többet egybekeverni, ütemeket átvezetni, pontosan beállítani a koreográfia miatt, etc...
    azt mondja a mókus: ne'má, olyan bitbuzi vagy, nem tudsz ennyit? De, csak meg kell találni az alkalmas progit, rájönni mit-hogyan, szal nekem egy hét a szabadidőmet is figyelembe véve... és akkor sem biztos, h jó is lesz! Vagy elmész a komámhoz aki DJ, és szerintem megoldja egy óra alatt... Tévedtem, mert a DJ srácnak alig fél órába telt...

    Ezzel csak azt akartam mondani, h nem kell mindenhez érteni.
    Ha csak egyszeri alkalomra kell vmi, akkor van a PS-nél egyszerűbb progi az alap dolgokhoz, vagy van olyan ismerős, aki megoldja. Én biztos nem kezdenék el szuttyogni pl. zenei progikkal.

    Jah, BonFire a zenéid elég furák, rockosabbat vártam, de majdnem trance :F ... Tetszik :)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák