Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Dluinet #5903 üzenetére

    Nem vagyok naprakész az otthoni nyomtatásban, de a céges A3+-os Epson (tintasugaras) sem volt olcsó, pedig ez csak házon belülre nyomtat, h lássák a népek kb. milyen lesz az újság.

    Ebből gondolom, hogy a "nagyformátumú, színhelyes lézernyomtató kell. Abba berakni SRA3-as (320mm×450mm) papírt" otthonra elég durva beruházás lenne...
    Láttam A3+ lézert, nagyon szépen nyomtat, de olyan mint a zsiráf:
    szép, szép, de otthonra nem ké'ne.

    A mezei tintasugarasokkal a legnagyobb bajom, h nagy fedésnél "áztatják" a papírt. Persze fotopapírral biztosan más a helyzet, de arra sajnálom a pénzt (olcsóbb, és megbízhatóbb szerintem ha a fotókat előhívatom jpg-ből, néha akcióban elég jó árak vannak bizonyos méretekre).

    A másik probléma a festék, olyan áron adják, mintha aranyból lenne... a kis IP1200-as 10000 Ft-os nyomtatóba új patronok többe kerültek, mint a nyomtató... a töltögetés meg tényleg csak végszükség esetén mehet, HP nyomtatónál próbáltam, utána már nem nyomtatott olyan szépen...
    Ott a pont: "ha otthoni nyomtatóval csinálja az ember, akkor nagyon sokat nem lehet kihozni belőle."
    ehh, bocsánat, h elkanyarodtam a témától :)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák