Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz Rayyy #2906 üzenetére

    > Viszont az lehet, hogy csak nekem fura, hogy ugyanaz kerül A/5-re, mint A/1-re... azért ilyen különbségeknél már tök más arányokkal/elrendezéssel szoktunk dolgozni.

    De ha egyszer az ügyfél ugyanazt kéri A4-re és A1-re!?
    Nálunk hetente fordul elő.
    És nem fog két külön szerkesztést fizetni. Előre kijelenti, hogy ugyanaz lesz több méretben.
    Én meg bolond lennék vacakolni vele.

    [ Szerkesztve ]

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • BonFire

    veterán

    válasz Rayyy #2906 üzenetére

    Általában, ha van rá idő, és sok a szöveg, akkor úgy szoktam csinálni, hogy az A5-ös flyert alaposan kigyomlálom tartalmilag, és más méretű betűk is kerülnek rá. Aztán ha kell egy A2-es is, oda már lehet bővebben írni.

    De általában délután 16:45 perckor szokott befutni a rendelés, hogy kéne egy plakát holnap reggelre, ötféle helyszínre eltérő szöveggel, dátumokkal, elérhetőségekkel, QR kódokkal, és legyen A1, A2, A3, A4, A5. Megjegyzem, az A3-at és az A4-et nem értem, minek. Azt irodai nyomtatón is ki tudja nyomtatni. No mindegy. Ilyenkor kénytelen vagyok este, munkaidőn kívül megcsinálni, amit aztán vagy lecsúsztatok, vagy kifizetik túlórába.

    A Google hirdető ügynök például húsvét előtt csütörtök délután 17 óra 17 perckor küldte az emailt, hogy pontosan hány és milyen hirdetésre van szüksége a kampányhoz. Jó, mondom akkor, babám, ebből keddnél hamarabb nem lesz semmi.

    Aztán kedden kinyitom az emailt, és látom, hogy csak pont a lényeg, a dátum maradt le. Visszakérdezek a dátummal kapcsolatban, és mire elolvasta, és megírta, szerda, azaz ma lett belőle hirdetés. Minden válaszra 1 napot kell várni, a munkát viszont mindig tegnapra kérik, és mindig nagyon sürgős.

    Na, ezért nem figurázok külön a méretekkel meg az elrendezéssel. :))

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák