Aktív témák

  • bPatrik0521

    csendes tag

    Üdv.

    CryEngine 3 (Crysis2 játék motorja) alá szeretnék csinálni egy flash menüt (0 flash tudással :D). Jelenleg ennyi van:

    Tudom, ronda. Nem tervezem hogy így maradjon. Nos, ebből a "barrack" gomb az egyetlen ami lényegi dolgot csinál. Miután rányomtam a gombra, követi az egeret egy épület majd kattintásra leteszi.
    Úgy szeretném hogy ez az egész menü, csak a piros-fehér vonalasig látszódik ki amíg rá nem nyomok, majd még egyszer rányomva megint lemegy. A "barrack" gomb akkor tűnik fel azon a helyen amikor rányomtam a kalapács-csavarhúzó párosra. A helikopter, tank, ember gombnak kb ugyan úgy kellene majd működnie, hogy rányomva előjönnek a hozzá tartozó -al gombok (és persze addig az előzőhöz tartozóak eltűnnek). Jah és jobb klikket hogy lehet érzékeltetni a gombon? Kb ennyi lenne a lényeg egyenlőre ami érdekel.
    Ha nem hosszú akkor megköszönnék egy leírást, vagy ha igen akkor vmi jó tutorial videó/leírás ami erről vagy hasonló lényegű dologról szól, csak ha lehet ne 30 órásat :D mert ez csak hobby projekt :D. Próbáltam keresni normálisat de nem nagyon láttam ilyesmit, bár lehet szarul keresek.

    Köszi.

    Macromedia / Adobe Flash topik

    [ Módosította: Kalandor ]

Aktív témák