Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz pentium4 #4563 üzenetére

    Figyelmeztetlek, hogy ne feszegesd a warez témát! A fórumon tilos a warezban való segítségkérés és nyújtás is.

    ***

  • liksoft

    Topikgazda

    válasz pentium4 #4563 üzenetére

    Tisztázzunk valamit. Ha Te lopsz egy (azaz egy darab) zsömlét, mert éhes vagy, az LOPÁS! Ha elkapnak, nem túl régóta (sajnos, mert régóta kellett volna) simán kaptárban találod magad. Akkor amit itt leírtál, és követendőnek tartasz, az mi ha nem ugyanolyan lopás? Ráadásul ha elveszítesz mindent, az életed megmarad. Nem úgy a zsömle esetén. Vagyis ez a szemembe dupla bűn. (Nekem is a munkámhoz vásárolt OS-ek, programok eszközök vagy saját fejlesztés áll a rendelkezésemre. Igen, tudom. Sokak szemében nem vagyok normális, mert "ingyen" is beszerezhetőek. Viszont ahhoz, hogy ezen a földön mindannyian megélhessünk, és ne egymást öljük az ennivalóért mint az állatok, a tisztességes munkáért ki kell fizetni a tisztességes munkadíjat. Mindenkinek. Ebben az esetben (aki akar dolgozni) mindenki meg tud élni, emberi módon, és a gazdaság is életképes. Talán nagyon nem mindegy. Szerencsére több gyermekem van, rájuk is kell gondolnom. Nem csak ma, hanem a jövőjükre is. Majd ha felnősz, remélem Te is megérted, és eszerint próbálsz élni. Tudom, nem mindenki ért ezzel egyet, és nem is így él. Szerintem ezért tart a föld itt.)

    U.i.: Nem több százezres. Ha azt írod, egy kis kutakodás és megtalálsz sokmindent, akkor adatmentéses cégek után EGYÁLTALÁN NEM kerestél! Software-es mentés több mint 10 cég végez kis hazánkban, és ezek többsége jóval az Általad említett ár alatt! Ha mechanikai gond van, akkor meg simán lehet a duplája is! Igaz, arra egy kezemen meg tudom számolni hány cég képes a határon belül. De erre is több van.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák